Vyrábame vysokokvalitné inovatívne generické lieky na lekársky predpis, voľnopredajné lieky a veterinárne lieky. Naše portfólio dopĺňajú kúpeľné a turistické služby Terme Krka.

Naše vlajkové produkty sú generické lieky na lekársky predpis, ktoré predávame pod vlastnými názvami.

Predaj liekov na lekársky predpis predstavuje viac ako 80 % celkového predaja.

      Produkty bez lekárskeho predpisu,10.3
Veterinárne lieky a prípravky ,6.2
Lieky na lekársky predpis,81.2
Kúpele a turistické služby ,2.3
    

Predaj liekov na lekársky predpis predstavuje viac ako 80 % celkového predaja.

LIEKY PROTI NAJBEŽNEJŠÍM CHOROBÁM SÚČASNOSTI

Uvedomujeme si, že rozvoj spoločnosti sa odráža v potrebe liekov a zdravotnej starostlivosti pre všetkých ľudí, preto sú našimi hlavnými produktmi lieky na lekársky predpis na najčastejšie choroby súčasnosti. Zameriavame sa najmä na lieky na liečbu kardiovaskulárnych ochorení, ochorení centrálneho nervového systému, tráviaceho traktu a metabolizmu.

Nové, sofistikované prístupy a metódy aplikované vo vývojových fázach nám umožňujú vyvíjať popredné lieky v komplexných liekových formách. Vďaka našim inovatívnym postupom sú naše lieky najmodernejšie, spĺňajú najprísnejšie normy kvality a sú dostupné za prijateľné ceny.

Viac ako 90 % našich produktov sa predáva na trhoch mimo Slovinska.

      Slovinsko,6.2
Juhovýchodná Európa,13.9
Východná Európa,31.4
Stredná Európa,24.2
Západná Európa,20.1
Zámorské trhy,4.2
    

Viac ako 90 % našich produktov sa predáva na trhoch mimo Slovinska.

Sme popredným výrobcom liekov v Slovinsku, kotrý je naším domácom trhu.

V regióne strednej Európy je naším hlavným trhom Poľsko, za ktorým nasledujú kľúčové trhy Českej republiky, Maďarska a Slovenska a ďalšie trhy Litvy, Lotyšska a Estónska.

V regióne východnej Európy je naším hlavným trhom Ruská federácia, za ktorou nasleduje kľúčový trh Ukrajiny. Ďalšími trhmi v tomto regióne sú Uzbekistan, Kazachstan, Bielorusko, Moldavsko, Mongolsko, Azerbajdžan, Gruzínsko, Arménsko, Kirgizsko, Tadžikistan a Turkménsko.

V regióne juhovýchodnej Európy je naším najväčším kľúčovým trhom Rumunsko, za ktorým nasleduje Chorvátsko. Ďalšími trhmi v tomto regióne sú Srbsko, Bulharsko, Severné Macedónsko, Bosna a Hercegovina, Kosovo, Albánsko, Čierna Hora a od nedávna aj Grécko.

V regióne západnej Európy je naším najväčším trhom Nemecko. Nasledujú Škandinávia, Španielsko, Taliansko, Francúzsko, Portugalsko, Spojené kráľovstvo, Benelux, Írsko a Rakúsko.

V regióne zámorských trhov sú výrobky spoločnosti Krka dostupné na Blízkom východe v Iráne, Iraku, Saudskej Arábii, Spojených arabských emirátoch, Jemene a Libanone. V Ázii sú naše výrobky dostupné v Číne, Vietname, Malajzii, Singapure, Hongkongu a na Filipínach. V Afrike sú naše výrobky dostupné v Južnej Afrike, Ghane, Líbyi a Sudáne. Sme prítomní aj v niektorých krajinách Strednej Ameriky.

Pokračujte v prezeraní

Multiparty banner 1

PRODUKTY

Poskytujeme bezpečnú a účinnú liečbu pomocou vysokokvalitných produktov.

VIAC

ÚSPECHY

Naše úspechy sú výsledkom najnovších vedeckých a technických údajov, spolupráce s najvyspelejšími výskumnými a vývojovými inštitúciami a znalostí našich vedúcich odborníkov.

VIAC

VEDA A TECHNOLÓGIA

Dôvera v lieky spoločnosti Krka sa začína v našich vývojových laboratóriách a výrobných zariadeniach.

VIAC