Spolupracujeme s lekármi, lekárnikmi a zdravotníckymi pracovníkmi na celom svete. Sme tu, aby sme vám poskytli produkty na liečbu najčastejších ochorení a podelili sa s vami o naše znalosti a odborné rady. Najväčšími výhodami našich liekov sú ich kvalita, bezpečnosť a preukázaná klinická účinnosť. Naše lieky vyvíjame, testujeme, vyrábame a distribuujeme, čím poskytujeme pacientom na celom svete rovnaké možnosti liečby. Sme spoľahlivým európskym partnerom.

Klinično preizkušeno

KLINICKY OVERENÉ


Sme jednou z mála generických farmaceutických spoločností, ktoré okrem štúdií potrebných na získanie povolenia na uvedenie na trh podporujú aj rôzne klinické štúdie po uvedení na trh. To poskytuje objektívne hodnotenie účinnosti a bezpečnosti liekov, ako aj komplexný pohľad na samotnú liečbu, čo následne umožňuje efektívnejšie riešiť problémy pacientov.

VIAC
Znanost in tehnologija

VEDA A TECHNOLÓGIA


Dôvera v lieky spoločnosti Krka sa začína v našich vývojových laboratóriách a výrobných zariadeniach. Kvalitu považujeme za hodnotu, o ktorú sa všetci zamestnanci spoločnosti Krka usilujú na každom kroku, pretože len to najlepšie je pre vašich pacientov dostatočne dobré. Ohlasy, ktoré od vás dostávame, svedčia o tom, že naše výrobky a služby sú celosvetovo uznávané pre svoje najvyššie štandardy kvality.

VIAC
KVALITA

KVALITA


Záväzok, ktorý dodržiavajú všetci zamestnanci spoločnosti Krka.

VIAC
NA ZDRAVÍ ZÁLEŽÍ

NA ZDRAVÍ ZÁLEŽÍ


Nájdete tu užitočné články, ktoré vám uľahčia prácu a komunikáciu s pacientmi. Tieto články môžete zdieľať so svojimi pacientmi, aby lepšie porozumeli svojmu zdravotnému stavu.

VIAC

Pokračujte v prezeraní

Multiparty banner 1

O NÁS

Neustále upevňujeme svoju pozíciu jednej z vedúcich generických farmaceutických spoločností na svete.

VIAC

MEDZINÁRODNÉ ZASTÚPENIE

Naše lieky sú dostupné na celom svete.

VIAC

SOCIÁLNA ZODPOVEDNOSŤ

Podporujeme projekty týkajúce sa zdravia a kvality života.

VIAC